Zakres usług

FINEST to firma która łączy w sobie wysoką jakość obsługi, profesjonalizm i doświadczenie.
Specjalizujemy się w trzech podstawowych dziedzinach takich jak:
Nieruchomości: pośrednictwo przy kupnie, sprzedaży, najmie i wynajmie mieszkań, domów, lokali komercyjnych oraz gruntów.
Każda transakcja jest ubezpieczona i przeprowadzana z uwzględnieniem obecnie obowiązujących przepisów prawa i z zachowaniem najwyższych standardów obsługi.
Zapewniamy szczegółową weryfikację stanu formalno – prawnego nieruchomości włącznie z rozwiązywaniem zawiłych spraw spadkowych i majątkowych.
Towarzyszymy i służymy klientowi radą na każdym etapie przeprowadzania transakcji m.in.  kompletujemy niezbędną dokumentację, zajmujemy się promowaniem nieruchomości – profesjonalne zdjęcia, ogłoszenia na bardzo dużej ilości portali branżowych, banery reklamowe. Ponadto organizujemy obsługę notarialną i potransakcyjną (oficjalne przekazanie nieruchomości, wizyty w urzędach, sądach, bankach).
Posiadamy wielu partnerów zajmujących się m.in. Home Staging’iem, transportem czy remontami.
Ubezpieczenia - oferujemy ubezpieczenia wszystkich towarzystw, m.in. ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC), zdrowotne, życiowe, majątkowe, grupowe, turystyczne, posagowe, firmowe, zawodowe. Pomagamy stworzyć optymalny plan inwestycyjny bądź program emerytalny. Spotkanie może odbyć się zarówno w biurze jak i w wybranym przez Państwa miejscu.
Zadzwoń do nas - nic nie stracisz a możesz tylko zyskać!
Kredyty hipoteczne, gotówkowe i leasing - Oferujemy kompleksową pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego lub gotówkowego i możliwość porównania najlepszych ofert wszystkich wiodących banków w jednym miejscu.
Na życzenie oferujemy dojazd na spotkanie w dowolne, dogodne dla klienta miejsce bądź organizujemy spotkanie w miłej atmosferze w naszym biurze.
Załatwiamy wszystkie niezbędne formalności tj. przygotowanie symulacji kredytowej, omówienie wszystkich kosztów, opłat.
Po analizie i decyzji klienta dotyczącej wyboru banku doradca udziela pomocy w kompletowaniu dokumentów do banku: formularzy bankowych, dokumentów finansowych uzależnionych od formy uzyskiwanego dochodu, dokumentów dotyczących nieruchomości i zobowiązań, umowy wraz z harmonogramami.
Dzięki nam oszczędzasz swój cenny czas i pieniądze!

Na stałe współpracujemy z firmami z wielu branż, dlatego na życzenie klienta oferujemy pomoc m.in. w zakresie:
  • Home Staging’u
  • remontów
  • przeprowadzek i transportu
  • projektowania wnętrz i ogrodów
  • rzeczoznawstwa majątkowego
  • wyposażenia wnętrz
  • i wielu innych – zadzwoń i zapytaj!